Zakończenie roku 2018/2019

 

Dnia 19 czerwca 2019 roku w hali sportowej Zespołu Oświatowego w Kąkolewnicy odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2018/2019.

Szczególnie ważny był ten moment dla uczniów klasy III gimnazjum i VIII szkoły podstawowej, którzy zakończyli edukację w naszej szkole.
Na uroczystości byli zaproszeni goście: Wójt Gminy Kąkolewnica Pani Anna Mróz, Przewodniczący Rady Gminy Kąkolewnica Pan Mariusz Majczyna, Ksiądz Proboszcz Janusz Sałaj, Ksiądz Wikariusz Radosław Osipacz oraz Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Magdalena Majczyna.
Uroczystość rozpoczęła się zatańczeniem Poloneza przez uczniów III klas gimnazjum oraz klas ósmych. Jako pierwszy głos zabrał Pan Dyrektor który powitał wszystkich przybyłych na uroczystość. Następnie głos zabrała Pani Wójt, która skierowała swoje słowa do nauczycieli, rodziców i uczniów, gratulowała wysokich wyników z egzaminów, sukcesów w nauce i w konkursach. Podziękowała uczniom, którzy ze sztandarem reprezentowali szkołę na uroczystości gminnej w lesie Baran. 

Dyrektor szkoły zabrał głos po raz kolejny, tym razem dziękując za pracę naszemu wieloletniemu nauczycielowi historii panu Piotrowi Szkurłatowiczowi, który odszedł na emeryturę. Panu Piotrowi składali życzenia również nauczyciele, uczniowie i rada rodziców. 

Następnie nastąpiło wręczenie świadectw uczniom. 

Zapraszamy na fotorelację ---->TU KLIKNIJ